dalsi-sluzby

Potřebujete něco jiného, než jste doposud našli? Tak to jste tu správně.

Jelikož se specializujeme na redakční systém Joomla, který sami používáme, chceme Vám nabídnout i další služby.

Patří mezi ně možnost legálního zakoupení výborných placených šablon a rozšíření od firmy Joomlart.

Z dalších placených rozšíření nabízíme například skvělou formulářovou komponentu RSForm!Pro, nebo SEF komponentu sh404sef, nebo komponentu pro různé průzkumy veřejného mínění a ankety od iJoomla, nebo doplňky ke komponentě Projectfork.

Joomla administrátor - správce pro Váš joomlaweb

joomla-admin

Máte již webové stránky či eShop vytvořen a nevíte si rady při zadávání obsahu, fotografií, videí, nových funkcí či rozšíření?

Nabízíme Vám správu Vašeho webu a technickou podporu s adminisitrací.

Svěřte se do našich rukou a nebudete muset již nic hledat, řešit a nikoho shánět, jelikož máme s Joomlou dlouholeté zkušenosti.

Co tím všechno získáte? Vždy záleží na konkrétní dolmluvě, ale je možné se domluvit na technické e-mailové podpoře při řešení problémů s obsluhou administrace, pomoc s aktualizacemi, perfektní a správné nastavení nově instalovaných rozšíření, jejich úpravy a mnoho dalšího.

Hlavně tím ale ušetříte za interního zaměstnance, který stejně se systémem nemá zdaleka tolik zkušeností, aby vyhověl všem požadavkům.

JoomlaHelp - podpora pro Joomlu

joomla

Trápíte se s nastavovením Joomly? Stále to nefunguje tak, jak jste si představovali? Svěřte se do našich rukou a my Vám pomůžeme.

Máme zkušenosti s malými weby stejně jako s velkými portály.

Co se dá s Joomlou vytvořit si můžete prohlédnout v našich referencích (weby, eShopy).

VirtuemartHelp - eShop snadno a rychle

virtuemartZkusili jste si postavit eShop sami a nějak to není ono? Sem tam něco nefunguje, sem tam jsou problémy, sem tam ...?

Nechte si poradit či postavit eShop od nás. Budete ho mít během krátké chvíle, validní, přístupny, dobře navržený, ... a můžete se soustředit na to, co je pro Vás hlavní - na obchodování. Proč se taky učit, jak eShop funguje, jak jede, proč jede, když to, co Vás bude živit, je samotné nakupování a prodáváni.

Migrace Joomla - přejděte na nové

joomla-migrace

Webové stránky či eShop Vám běží ještě na staré verzi Joomly 1.0? Nemáte strach z více jak dva roky neaktualizovaného sysému, který je za tu dobu plný bezpečnostních děr a o to více vám hrozí hacknutí stránek, což by mělo fatální důsledky?

Uděláme Vám migraci z Joomly 1.0 na Joomlu 1.5. Nepříjdete ani o články, ani o produtky v eShopu, ani o objednávky, ani o registrované návštěvníky, ani...

Pokud máte Joomlu 1.5 a chcete mít novější Joomlu 2.5, tak i tato migrace je možná. Opět je třeba udělat nejprve analýzu současného stavu.

Dnes je možné přenést skoro cokoliv - ptejte se na více informací, zda i u Vás půjde vše.

Šablony Joomlart

joomlart-sablony

Máte zájem o kvalitní komerční šablony či rozšíření pro redakční systém Joomla? Mezi nejlepší možné patří Joomlart, jejichž produkty Vám můžeme zprostředkovat. Vlastníme totiž nejvyšší developerskou licenci, která jako jediná umožňuje dodání šablony zákazníkovi.

Nenechte se tedy nachytat od nepoctivých tvůrců webu, kteří buď nemají developerskou licenci a tudíž nemohou dále šablony dávat zákazníkům nebo dokonce Vaši šablonu ani řádně nezakoupili a přesto Vám ji nahráli.

Krom zprostředkování Joomlart šablon Vám také nabízíme ověření, zda opravdu máte šablonu legální a pokud ne, tak její následné zlegalizování.

V případě zájmu Vám můžeme opět dle platné developerské licence odstranit copyright z patičky Vašeho webu.

RSForm!Pro - na formuláře jednoduše

rsformpro Tvorba formulářů je častým dotazem, se kterým se setkáváme.

Proto Vám přinášíme tuto placenou komponentu, s níž bude tvorba a správa formulářů hračkou opravdu pro každého.

Díky této komponentě a k ní dodávaným příslušným rozšířením lze používat formuláře opravdu na cokoliv od běžných kontaktních formulářů až po napojení na paypal.