tvorba-eshopu

Dejte možnost svým zákazníkům nakupovat z pohodlí jejich domova. Ušetřete na nákladech a zároveň přiveďte nové zákazníky do Vašeho kamenného či virtuálního obchodu.

Mějte i Vy svůj elektronický obchod, kde je možné nakupovat kdykoliv a odkudkoliv nezávisle na místě Vašeho podnikání a Vaší otevírací době.

Nabídněte svým zákazníkům přehledně všechno zboží, které máte skladem, a ne jen to, co by viděli na prodejně ve dvou vitrínách.

Design eShopu

design-na-miru

Pravidla pro tvorbu eShopu jsou stejná jako pro tvorbu webových stránek.

Vzhled, přístupnost, použitelnost jdou ruku v ruce s maximální optimalizací pro vyhledávače (SEO) kvůli přitáhnutí a udržení návštěvníka – potenciálního zákazníka.

Jak často potkáváte eShopy, kde se jako zákaznící cítíte dobře?

Jednoduchá administrace eShopu

jednoducha-administrace-eshopu

Neomezená struktura kategorií a podkategorií umožňuje pohodlnou a přehlednou správu všeho zboží, které prodáváte. Na množství nezáleží, počet položek je neomezený.

Chcete přidat produkt, vytvořit slevu, přidat barvu či jinou vlastnost, změnit cenu, … – administrace eShopu je doslova hračkou.

Pojďme si tedy společně hrát na obchod a ještě na tom vydělávat.

Přehledné statistiky, automatické maily

statistiky

Přehledové sestavy o ziscích za poslední dny, měsíce,… Napojení na statistiky třetích stran pro získávání údajů o chování návštěvníků.

Výpisy objednávek s automatickými maily při obdržení a změnách objednávky.

Seznam všech funkcí a jejich popis by zabral celý tento web, proto se klidně zeptejte, co Vás zajímá.

Přenesení stávajících dat do nového eShopu

preneseni-datPokud již nějaký eshop máte, je jasné, že nechcete přijít o všechna data – zákazníky, objednávky, produkty s jejich kategorizací, popisy, fotografiemi, …

Vše, co je alespoň trochu možné přenést, je do nového eShopu vloženo tak, jako by to tam bylo odjakživa.

Přejděte na nový eShop, jehož administraci hravě zvládnete.

Funkce a moduly na míru

eshop-na-klicTvořené eShopy jsou plně modulární, proto dostanete administraci na míru a zaplatíte jen za to, co potřebujete a využijete. Není například problém mít xml výstup do porovnávačů cen (heureka.cz, zbozi.cz, …), newslettery, ankety, Tag cloud (mrak štítků), …

Přesvědčte se o kvalitách eShopu.