graficke-sluzby

Vše, co tvoříme, tvoříme pro Vás.

Každý klient je jiný a má také i jiné pořeby. Někdo chce jen jednoduchý banner, jiný zase kreativní design eShopu.

Od jednoduchých bannerů až po komplexní designy se snažíme o naplnění Vašich představ tak, abyste byli maximálně spokojeni.

Tvorba Vašeho nového loga

logoVaše logo je Vaše vizitka. Provází Vás nejen na vizitce samotné, ale také na hlavičkovém papíře, vydané faktuře, reklamní propisce, bločku, … a je samozřejmě také spjato s Vašim webem.

Vaše logo by mělo charakterizovat zaměření Vaší činnosti.

Vaše logo by mělo být tvořeno s ohledem na trendy v grafickém designu a mělo by se při jeho tvorbě zohlednit jeho budoucí použití nejen na webu. Mělo by také být praktické a dobře zapamatovatelné.

Grafika webu či eShopu – webdesign

webdesign

Webdesign je základním stavebním prvkem Vaší webové stránky.

Grafické zpracování Vaší webové stránky musí být dostatečně dobré nejen pro Vás samotné, ale i pro Vaše návštěvníky či klienty. Každý detail musí mít smysl, každá ikona své místo, …

Už během tvorby je nutné myslet na přístupnost a použitelnost budoucí webové stránky. Nebo snad chcete mít sice hezký ale nefunkční web?

Reklamní grafika – bannery, letáky

banner

Chcete podpořit reklamní kampaň poutavým bannerem? Chcete poslat mailem či někde vylepit leták o Vaší nabídce? Nechcete, aby se Vám zákazníci smáli nad amatérským letákem?

Připravíme pro Vás bannery nejrůznějších barev a velikostí, statické animované, obrázkové flashové, … to vše na míru Vašim přáním.

Grafické práce

graficke-prace

Potřebujete upravit produktové fotky? Vyretušovat pozadí u portrétu? Změnit velikosti či převést do křivek? Potřebujete jinou grafickou činnost?

Nic není nemožné, pro klienty maximum.